Mycie okien

Solidnie wyczyścimy każdą elewację oraz perfekcyjnie umyjemy okna.

okna mieszkalnePrecyzyjne prace wysokościowe takie jak mycie okien czy czyszczenie elewacji warto powierzyć doświadczonym fachowcom takim jak CNT. Szczególnie, że czyste, lśniące szyby w poznańskich domach, firmach i obiektach użyteczności publicznej to zwykle nasza zasługa. Posiadamy w ofercie między innymi mycie okien na wysokości. Szybko, precyzyjnie i sprawnie wyczyścimy elewację, framugi, a także dokładnie wymyjemy szyby, nie zostawiając żadnych smug. Efektowny błysk szyb uzyskujemy między innymi dzięki sprawdzonym, bezpiecznym dla otoczenia środkom czystości oraz własnemu doświadczeniu i doskonałemu przygotowaniu zawodowemu.

Gwarantujemy nie tylko terminowość i dokładność oferowanych usług, ale także konkurencyjne ceny. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do współpracy!
CNT Poznań – mycie okien i elewacji – schludnie i czysto!


Okna każdego obiektu – biura, domu, sklepu itp. są jego oczami i swoistą „wizytówką”. Przedstawiamy powody, dla których warto zadbać o ich czystość.

okna biurowePerfekcyjne mycie elewacji oraz okien na wysokości to nasza specjalność. Poznań jako miasto prężnie działających firm, z których część posiada swoją siedzibę, filię lub oddział w wysokich biurowcach stanowi miejsce naszej pracy. To na jego terenie wykonujemy prace wysokościowe – czyszczenie elewacji, mycie okien. Z naszych usług korzystają nie tylko właściciele dużych i małych przedsiębiorstw, ale także przedstawiciele instytucji użyteczności publicznej. Zajmujemy się myciem okien nie tylko biurowców i innego typu wysokich budynków, ale również prywatnych domów oraz mieszkań.

Mycie okien w domach

Dom jest miejscem, w którym mieszkamy, odpoczywamy po trudach dnia codziennego, spędzamy czas w towarzystwie rodziny. Dom to nasza oaza spokoju. Gdzie indziej, jak właśnie nie w domu pragniemy czuć się dobrze. Atmosfera w nim panująca wpływa na nasze samopoczucie. O niej decydują nie tylko sami ludzie, ale także przedmioty, które w jego wnętrzu nas otaczają. Jeśli wszystkie elementy aranżacyjne tworzą jedną, harmonijną całość, wówczas odczuwamy spokój i dobrą energię. W domu, w którym panuje ład i porządek, mieszka się po prostu lepiej. Dlatego też warto zadbać o to, aby w domu panowała nienaganna czystość. Spośród wielu elementów aranżacyjnych każdego domu i mieszkania, najczęściej brudzą się okna. Domy zlokalizowane z dala od miasta, gdzieś w ustronnej okolicy, na pewno brudzą się rzadziej niż domy lub mieszkania w centrum, gdzie w sąsiedztwie wysokiego natężenia ruchu ulicznego i gwaru samochodów pozostawiających niebotyczne ilości spalin, ich okna stają się odbiorcą wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Bez względu na intensywność brudzenia okien, zawsze wtedy, gdy są one mniej lub bardziej zanieczyszczone pragniemy przywrócić im blask i czystość. Jeśli chcemy mieszkać w domu, w którym okna są jego wizytówką, warto je myć regularnie. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Praca od rana do wieczora plus dodatkowe obowiązki nie tylko w domu, ale także poza nim sprawiają, że niekoniecznie zapominamy o oknach, ale nie mamy najzwyczajniej czasu na ich umycie. Pomocna wówczas okaże się firma sprzątająca, która perfekcyjnie i solidnie umyje szyby oraz framugi. Powodem, dla którego warto korzystać z usług profesjonalistów jest także fakt, że zawodowcy zrobią to niezwykle dokładnie, a efekt czystości utrzyma się na długi czas. Doświadczeni pracownicy znają odpowiednie techniki mycia okien. Wbrew pozorom, czynność ta nie należy do łatwych. Umyć okna może każdy, ale dobrze to zrobić, potrafi niewielu. Wiele osób, które na własną rękę wykonują czynności mycia szyb dziwi się, niekiedy już po paru minutach, że na oknach widnieją smugi. Oczywiście na rynku istnieje wiele środków czystości, których użycie ogranicza ich występowanie, ale działają one stosunkowo krótko. Firmy porządkowe, dysponując specjalistycznymi preparatami nie tylko do mycia szyb, ale także do konserwacji framug sprawią, że okna będą błyszczeć czystością o wiele dłużej niż w przypadku tradycyjnych, dostępnych w sklepach środków chemicznych.   

Mycie okien w biurach

szklane okna biuroweW przypadku biur stwierdzenie, że okna są ich „wizytówką” nabiera szczególnego znaczenia. Widok brudnych okien nie tylko wprawia w zły nastrój pracowników i właścicieli firm, ale także staje się powodem, dla którego ludzie patrzący na brudne szyby przylepiają firmie etykietkę niedbałej. Stali klienci mogą nie zwracać na to uwagi, jednak każde przedsiębiorstwo, które pragnie przekonać do siebie potencjalne grono kontrahentów powinno zadbać o ład i porządek zarówno we wnętrzu biura, jak i o estetykę elewacji i czystość okien na zewnątrz. Dlatego też, wszelkie prace wysokościowe – czyszczenie elewacji oraz mycie okien, a także sprzątanie wewnątrz biura – odkurzanie, pranie tapicerek i dywanów powinno przeprowadzać się regularnie. Nikt nie zrobi tego lepiej od profesjonalnych firm porządkowych. Każda osoba, która odwiedzi czyste i uporządkowane biuro, będzie czuła się w nim dobrze i przyjemnie. Uwzględniając stwierdzenie, że liczy się pierwsze wrażenie, potencjalny klient, który dopiero zmierza do siedziby firmy już wtedy ją „ocenia”. Patrząc na elewację biura i widząc ją zabrudzoną i zaniedbaną, istnieje duże prawdopodobieństwo, że do środka wejdzie zniesmaczony. Kiedy szyby błyszczą, elewacja wygląda estetycznie, a przed budynkiem rozlega się ład i porządek, wówczas wkroczy do budynku pełen spokoju i z przekonaniem, że skoro firma dba o swój wizerunek, to z pewnością traktuje swoich klientów poważnie i z szacunkiem.

Przedstawiając powody, dla których warto zadbać o czystość okien i elewacji, pragniemy uświadomić naszym Klientom, że naszą profesję traktujemy niezwykle poważnie. W swoich działaniach jesteśmy profesjonalistami. Wszelkie prace wysokościowe, a także mycie okien i czyszczenie elewacji w niskokondygnacyjnych domach przeprowadzamy dokładnie. Z naszej strony, nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach. Działamy szybko, rzetelnie i kompleksowo. Korzystając z naszych usług, możecie być Państwo pewni, że wykonamy dla Was solidną pracę.

 

 

 

 

Oferujemy

Czyszczenie tapicerki Poznań
Mycie ciśnieniowe Poznań
Odśnieżanie Poznań

Kontakt

Zaufali Nam

 • adietek.jpg
 • citroen.png
 • grupa_pth.jpg
 • heko.png
 • hotelik31.png
 • hotelik_atlantis.jpg
 • humanway.png
 • karcher.png
 • Lizard_King.jpg
 • logo-tenzi-pol.png
 • logosoteco.gif
 • logo_prof.gif
 • logo_voigt.png
 • mercedes.png
 • msbis.png
 • netguru.png
 • remmers_logo150.gif
 • vileda.png
 • vol.png